منتديات فراشة تلعفر
منتديات فراشة تلعفر
منتديات فراشة تلعفر
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
منتديات فراشة تلعفر

منتدى عراقي تركماني

الرئيسيةالرئيسية  البوابةالبوابة  أحدث الصورأحدث الصور  التسجيلالتسجيل  دخولدخول  

Sitenize ziyaretleri artırmak için 40 yol ......

كاتب الموضوعرسالة
Natheer almwla
مؤسس الموقع
مؤسس الموقع
Natheer almwla

Sitenize ziyaretleri artırmak için 40 yol ...... Empty
مُساهمةموضوع: Sitenize ziyaretleri artırmak için 40 yol ......   Sitenize ziyaretleri artırmak için 40 yol ...... Emptyالخميس فبراير 09, 2012 10:32 am

----
- Barış ve Allah'ın rahmet

Elbette herkes kendi ziyaretler için artan ilgi ve

Bu konu, bu çok kullanışlıdır

40 Aşağıdaki sitenize ziyaretleri artırmak için bir yoldur

Burada kullanılan tüm stratejileri ve teknikleri sitenize veya kendi ziyaretçi çok sayıda çekmek için kullanılabilir. Seni bilmiyorum bu konuda herhangi bir teminat veya garanti veremez ve nasıl enerji veya ısrarı hedeflerinize ulaşma yolunda bilmiyorum.
Ben bize katılmak için daha çok üye getirmek için bu yöntemleri kullanmak ve çok etkilidir. Sonuçlar kişiden çalışmaları tamamlamak için tecrübe ve azim bağlı olarak kişiye değişebilir.
Siz ve başlatmak için Allah'ın üzerinizdeki nimetini ederiz.
Giriş: -
Bir yaşam sağlamak ve aynı zamanda en kolay en iyi yolu internet üzerinde çalışın. Ancak, bazı insanlar hala yerinde ve basit bir nedenden dolayı çile olan unutulmuş ve Internet büyüklüğü ve her dakika meydana gelen büyük bir artış değildir olabilir. Binlerce site her gün kristalize farklılık vardır. Bu ile HB, yani, bir çağrı daha büyük alanların sayısını, kullanıcı sayısını ve piyasa boyutu arttırılmalıdır olmasıdır.
Diğer taraftan bu kullanıcılar için bir karmaşa olduğunu ve karar verme sürecinde çok zor hale getirir, özellikle bir ürünün özelliklerinin yakınsama ve benzerlik. Sizin dönüş Kmsouk profesyonel bu sitelerin milyonlarca arasından sitenize ayırt etmektir. Ve bununla çok kolaydır, ancak bu alanda çalışanların çoğu gerektiği gibi konumlarını göstermek için herhangi bir çaba yapmıyoruz.
Bir zamanlar günahkar herhangi bir neden olmadan bu nedenle, size web sitesi Satqatr insanlar koymak dair bir inanç vardır. Gerçeklik aksi söyledi. Ve bu gerçeği değiştirmek için, bize size hiçbir maliyet olmadan hizmetlerini tanıtmak için yollar çoğunu içeren bu rapor, okuyalım. Bu rekor sürede sitenize çekmek için kolay yolları çok ve hızlı çok sayıda bulacaksınız.
Yöntemi No 1
Yüksek kaliteli bileşenler ve benzersiz: Sitenize yapılan ziyaretlerin çok sayıda çekmek için bu en önemli ve en güçlü yoludur. Ben başkalarına faydalı bilgiler ve gerçek değer vermek ve göreceksiniz onlar sitenize link gidiyoruz ve siteniz hakkında onların arkadaşları söyleyecektir.
Arama motorları, yüzey siteleri bir çok doludur halka hiçbir şey vermeyin, kullanıcı tarafından aranan anahtar kelimeler ve konuları içeren siteler için sürekli bir susuzluk içinde bu motorlar çok. Ve sitenizin bileşenlerin yüksek kalite, daha onun popülaritesi yükseldi ve çeşitli arama motorlarında takdir.
Yöntemi No 2
O maddeler ekledi:. Sitenize veya blog, bu gibi arama motorları ve zaman orada sitenizin bileşenleri arama motorlarında daha çok kendi kararına yeni konular ekleyerek durdurmak asla 2.5 milyar aramalar yalnızca, spesifik konularla ilgili anahtar kelimeleri içeren konular arıyor, başkalarının ihtisas göre sitenize arıyoruz beklediğiniz gibi anahtar kelimeleri içeren mesajları çalışın Google arama motoru programı aracılığıyla her gün yaptı. Sen neden bahsediyorsun konuyu içinde anahtar kelimeleri işaretleyin.
Genel konular her iki haftada bir güncelleştirme ve bir hafta daha iyi bir kez bunu yapabilir eğer. Eğer gün içinde geri yapılmış Ve eğer, bu arama motorları hayran olup, onu her altı saatte yapabilirsiniz? Bir Mjaratk programlayamazsnz. Her zaman ileti yenilenen ve yeni ekleyebilirsiniz. Ve eklemek yeni bir şey yoksa, arama motorları aşmak için bu yolu. Sayfanın görüntü veya konuşma yeniden hazırlanması ekleyin veya yazım hataları düzeltin. Azormoukek örümcek araştırma yenilerini bileşenleri olarak yeniden endeksli olacaktır sayfasında bir değişiklik olduğunu bulduğunda Önemli olan şey.
Yöntem 3 No
Başkalarının kolayca Astzkarh için kolay siteniz için bir ad seçin: etki alanı adı hatırlamak kolay. Sloganı sitenin adını gösterir hatırlaması kolay kullanımı ve teşvik
Yöntemi No 4
Yanlış alan adı satın al: Evet, sizin etki alanı adı Tahjoh de diğerleri karıştırabilir özellikle birkaç kelimelik bir kompozit eğer. Neden bir ziyaretçi o seni arıyor bir yer Akhralma için gider bırakın. Bu süreç bazen mümkün değildir ve belki de adı eksikliği, ancak yanlış alan adlarının en büyük sayı toplamak yararlı olabilir.
Yöntemi No 5
Okumak daha kolay, siteniz için bir etki alanı adı seçin: etki alanı adı Kolay okunabilir. Örneğin bu isim fixitintime.com Bu alan adı okuyucunun kafasını karıştırmaktan olabilir karakter benzerliği bir tür al, ama yaptıysanız bunu düzeltmek-it-in-time.com veya fix_it_in_time.com kesinlikle bu şekilde biraz daha uzun olabilir ama kolay okurken. Adını veya millionaire.com lieutenants.com gibi telaffuz yazılmış mektuplar farklı isimler kaçının. Sitenizin Sizin görev ve soyadınız size son ziyaret olmadığı için ziyaretçinin ilk ziyaret zihninde kök salmış olun.
Yöntemi No 6
Fotoğrafları Anahtar Kelimeler: Bu, sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için aslında bu yolla gelen ziyaretçilerin geçerliliğini bilmiyorum etkili bir yoldur, ancak herhangi bir ziyareti yararlı olabilir. Eğer Fotoğraf ID anmak veya Mqaha sadece bir görüntü kaydederken, sağ yukarıdaki başlık ya da resim olduğunu hatırlıyorum. Bu şekilde kaydedin. Software_discount.jpg veya special_offer.gif arama motorları üzerinden görüntü ararken bu şekilde çekmektedir. Benim için, ben garip bir şey arıyorum, özellikle bu arama yöntemi bir çok kullanmak ya da tam olarak, ben fotoğrafları bir arama başlatıp daha fazla bilgi için siteye girin bilmiyorum.
Yöntemi No 7
Anahtar kelimeler için ciddi araştırma: anahtar kelimeler (Keywords) ara yaygın olarak dağıtıldığı, bu arama listesi üst bulabilirsiniz özellikle sizin hizmetleriniz için arama yapacak, bu para ve iş veya istihdam gibi genel kelimeler kullanmayın. Bu sözler yaygındır ve rekabet çok bulacaksınız, ancak uzun cümle, örneğin kullanılması durumunda bazı değişiklikler ile, arama sonuçlarında adınızı artırabilirsiniz: para erkekler ve Arap iş veya istihdam ve eğitim hizmetleri. Bu işlem biraz zaman alabilir, ancak arama sonuçlarında açısından getirileri iyi olabilir.
Yöntemi No 8
Geliştirilmiş sayfa başlıkları: İstediğiniz herhangi bir kelime arayın ve daha sonra sonuçlarını görmek, dikkat çekmek siteleri nelerdir? Bunu anlamı adreslerini içerdiğini görürsünüz. Doğru hem arama motorları ve insanlar çekmek için kullanılan predispozan adresi. Ben bu sitenin ifade Voshahd ziyaret ettiğinizde ben çok şaşırıyorum "yanı ve yanı sıra web hoş geldiniz" cesur ve sahibi ben arama motorlarının sonuçlarında umurumda değil diyor eğer. Eğer arama motorları aradığınız en önemli şeylerden biri herhangi bir yerde başlıkları vardır. Eğer site (Fars Körfezi'nde e-ticaret) başlığında bundan bahsetmiyor e-ticaret çalışıyorsanız bir sürü insan neden amaca hizmet etmeyen, kelimeleri ile bunların yerine bu arıyorsun? Arama motorları, alt başlık-üst başlıkları değerlendirmek ve bu normal metin daha yüksek değerlendirilmesi olacaktır. Kitaplarınızın sitenizin bileşenleri yansıtır ve ziyaretlerin sayısında bir artış fark edeceksiniz olun.
Yöntemi No 9
Arama motorları için sayfa İşleme: Eğer İngilizce dilinde SEO Optimizasyon adını biliyorsanız bu şekilde ve konuya göre kategorize ve buna uygun kategoriye dahil arama motoru kolaylaştırır böylece bir işlem sayfasıdır. Bu tekniği kullanarak olmayan herhangi bir site sahibi havada para atma gibi. Bu yöntem, adı Meta etiketler başlığının gizlenmiş tarafına yerleştirilir ve, örneğin adı verilen özel tanımlayıcıların kullanımı, ve diğerleri dayanır.
Ayrıca bu tür başlıkları ve alt sayfa tanıtım metni, anahtarları sayfanın bir konu olarak kelimelerin kullanımı lehine, bu gelir sayfadaki diğer metinler gibi, sayfanın geri kalanı için de geçerlidir
Doğal olarak, ancak yetkili özne tarafından tanınan ifadeler kullanmayı tercih ziyaretçi arıyor düşünebilirler. Arama motorları aynı zamanda en iyi Empatik ve eğik metinlerin yanı sıra, aynı sayfa ve o sayfaya gelen link bağlantıları değerlendirmek. Sitenizin konusunda bir araştırmacı yardım edecek anahtar sözcükleri ile bu faktörlerin kelime ve cümle olmaya çalışın. İlk başta alışılmadık gelebilir, ancak zaman ve tecrübe ile görüntüleri ve diğer elementlerin seçilen etiketleri ve isimler sayfası oluşturmak mesaj ve bağlantılar yazarken otomatik olarak anahtar kelimeleri kullanmaya başlayacak.
Bu sayfa işleme uzmanlaşmış şirketlere bu süreci devredebilir, fiyatlar özelliklere bağlı olarak değişir ve genellikle işlem öncesi ve sonrası sonuçları karşılaştırmak gerekir. Arap dünyasında birkaç şirket size eğitim ve tecrübeye ihtiyacım var ne yapacağımı bundan sonra, şu anda bu süreç içinde, belki de bu, elbette, bir profesyonel olarak bu alana girmek için bir fırsat vardır. Herhangi bir üçüncü taraf çalışma izni vermeden önce yapmam daha sonra aynı bölgede ortak kelimeleri kullanarak bir arama eski müşteriler hakkında soran önerirsiniz, bu sayfanın döşenmiş olan meslek kuruluşu bir fikir verecektir.
Yöntemi No 10
Kanıtlar Eklenmesi:, siteler içinde delil takın gibi büyük kanıt başlatın:
Yahoo! DMOZ.org
Ve sonra taşındı
raddadi.com - Dizin Raddadi
urjoon.com - Başarılı Arap siteleri Arjun kanıt
sendbad.net - Dizin Sinbad
dalel.com - Dizin com
naseej.com - Tekstil Rehberi

nesnas.com - Dizin Nasnas
arabyana.com - Arap kılavuzu I
islamicguide.net - İslami Web Bağlantıları
arab2.com - Arap Rehberi
Gimpsy
Skaffe
Joeant
GoGuides
Business.com
SevenSeek
ThisIsOurYear
LookSmart
BlueFind
WowDirectory
Web'in En İyisi
GeniusFind

Yöntemi No 11
Uzman kılavuzları Eklenmesi: sizin alanında uzmanlaşmış sitelerin kanıt ve aynı hizmet kalitesini ilgilenen insanların bu kanıtlar muhtemelen varlığı gerçekleştirilen sitenize dahil edildi arayın.
Yöntemi No 12
Konu Yazma: Eğer alanında yararlı bir konu kurmak ve konular için kanıt göndermek, bu konularda diğer yöneticileri kullanılan ve sitenize bir link koyarsanız ziyaretlerin sayısında önemli bir artış göreceksiniz. Ücretsiz bir hediye sitenizde ilk giriş zorunda vererek ziyaretçi sayısını artırmak veya sitenizin Aynı konuyla ilgili bir referandum veya işe uzun versiyonu olabilir. Yayınlar manshurat.com sitesi Arap Internet kullanıcı için sadece Arap bu hizmeti sunan bir sitedir. Eğer Batı dünyası ya da İngilizce konuşan teşvik edecek biri iseniz Ama sana articlesofwisdom.com öneririm
Yöntemi No 13
Diğer siteler için konu Yazma: Bu gerçekten özel ise ücretsiz yüksek kaliteli iplik ve diğer sitelerin içerik sunmak, uzman kendinizi koymak. Gerçekçi olmak Diyelim, sen gelir geliştirmek için ve daha iyi bir hayat kazanmak, e-pazarlama dünyasına girilir, ama temelde başka bir meslekte uzman, mühendis veya Elektronik Teknisyeni, ya da profesyonel bir hemşire veya başka bir özel meslek olabilir. Yapmanız gereken tek şey seni sevmek ve aşk alanınızda mesaj yazmak ve sonra da alanında uzman olarak kendinizi tanıtmak ve aynı zamanda mal veya sitenizi geliştirmek için bu şekilde, aynı özel ilgi sitelerine bu konu gönderebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi tüm yazmak unutmayın. Kendinize yatırım, yani somut bilgi anımsıyorum.
Hiçbir web sitesi sahibi insanlar için ne arıyor çünkü sitenin uygun bileşenler, Yahoo ve Qooukl ve diğer rezonans isimleri bile büyük sitelerde yeni temalar için sürekli arayış içinde her zaman kaydıyla konuların yazılı, yardımcı olmak için sevmiyor.
Yöntemi No 14
Gruplar posta listesi için konu gönder: takım nerede ve yazmak ne olduğunu bulmak için size ve deneyin bir posta listesinde yer almak, özellikle uzmanlaşmış kurumları, uzun süre kayıtlarını muhafaza olanlar postalama gruplar için mesaj gönder Bu grup posta içinde ne olup bittiğini genel bir fikir almak ve bir ilişki kurmak için denemek için önce yazılmış ne iyi bir grup sahibi, bu özellikle Mesajları, yeni konular ve etkili içeren bu yayılmasına çok yardımcı olacaktır.
Genel olarak, pazarlama, uzun vadeli pazarlama yöntemleri yazmak konulardan biridir. Bununla birlikte, bu yöntem çoğu durumda hızlı verir, ama onun gücü konunun hayatta yatıyor birkaç yıl aramak yaradığı. Meyve ağaçları dikimi gibi konuları yazma. Bir kez dikilmiş ve önümüzdeki yıllarda meyvelerini, bu yüzden dikkatli Ohjark seçin.
Yöntemi No 15
Ben kişisel kodları için notlar: Eğer bunlardan birinin kişisel blogu ziyaret ettiğinizde güzel olmadan terk hatta teşekkür ve onun blog için bir takdir kelimesi bina eleştiren, veya not yazmaz. Sitenize link on yıldan fazla devam edebilir olsun bu şekilde.
Yöntemi No 16
Kimlik kartı Anahtar Kelimeler: Eğer sitede forum veya kayıt yaptırdıktan bilgi alanlarında kelimeler ve cümleler s kullanmaya çalışın, hobiler ve bağlantılar hakkında sormak ve daha fazla olanlar var. Kısa cümleler etkinliklerinizi işaret içerdiğini yüzden tüm veri yazmak. Belki de bu en iyi yolu değil, ziyaret sayısında herhangi bir artış bizim aradığımız budur. Bu yöntemin etkinliğini tarafından sürpriz olabilir, ama eğer bu pratik deneyim. Olabilir Arama motorlarında adımı arayın. Böylece adını Arif Aldoseri girin ve onların listelerinde ismimi dahil birçok site olduğunu göreceksiniz. Belirgin bir neden için, kendimi yatırım ve her zaman gerçek forum ve gruplar benim adını girin. Kendinize yatırım yapmanızı zamanıdır.
Yöntemi No 17
Bir yönde Bağları: diğerleri siteleri ve web sayfaları veya konuları bağlamak için bloglar sahiplerinden zaman. Ve büyük arama motorlarının sitenizin daha fazla takdir edilmesi bu sitelerin takdir. Sen başkalarının kendi sitelerinde bağlantı söz gerektiren kaliteli bileşenlerden Mesajınızı ve sitenizi yapmak gerekir. Örneğin bu bir çok insan bu raporu indirmek için siteye link isteyeceksiniz sitesine yükseltilir ellerinizi bu raporu al. Bu şekilde herhangi bir sorun olmadan sitemizi ziyaret sayısını artıracak ve biz yaparsanız yükleme işlemi bu alanda uzman bir teması ile gerçekleşecek ne? Biz her yerde Rabtin alabilirler. Motorlar iyi diğerleriyle ilişkili sitelere değerlendirmek için ara. Sitenizin veya ekin blog ve nokta olun ve ücretsiz ziyaret bir çok biçecek.
Yöntem No 18
Ben yayına katılmak için başkalarını davet: siteniz üzerinden yazı yazmak ve aktarmak ve aynı zamanda başkalarının orijinal Brabottk koruyarak kendi sitelerinde Mesajınızı yayınlama hakkını verir. Yapmanız gereken tek şey diğer insanlar da sizin makale yayımlamak için hakkını verir makalenin sonunda kısa bir cümle eklemek. Örnek (orjinal bağlantıları korurken web sitenizde ya da blogunuzda bu makale yayımlamak ve dağıtmak)
Yöntemi No 19
Bültenler Düzenleyen: Nchertk Bülteninizi veren giriş yapın. Çoğu durumda, insanlar bir veya iki kez sitesini ziyaret edin ve sonra kaybolur, ancak bunları ileride Vstdmn onlara Mesajlarınıza ulaşmak Nchertk Haberler (dergi) abone seçeneği verdi. Bu şekilde onlara hatırlatmak ve hizmet veya yeni konular varlığını değişikliklerden son gelişmeler onları bilgilendirmek olabilir. Bazen eski konuların onlara hatırlatmak için önemli olduklarını düşünüyorum. Ve sen bülteni kendinize bu soruyu (bu yararlı? Ona nasıl daha yararlı hale nasıl? Mı) başkaları tarafından abone olabilecek haberleri düşünün sormak yazmak. Kullanıcı web marangozluk ve dekorasyon çalışmalarına saygı diyelim ki, bu site ziyaretçileri bu mesleği ile ilgili haberleri ilgi aşikardır. Izleyiciler tarafından istenen bir programa Nchertk bülteni dışlamaz. Aktif ve ilgili haberler ile ilgili haberleri yayınlayın.
İlk başta üye kaydı için gereken ve haber bültenleri göndereceğiz. Bu yazılım genellikle sunucu kurulabilir ve bu bazı teknik yardım gerekebilir. Haber hizmetleri ve e-postaların yayılmasını şu anda Batı dünyasında daha yönlendirilir, biraz tecrübesi var ve bunu bir bütün olarak Arap dili desteklemiyor bulundu. Kullanmak ne olursa olsun yöntemi, bülten hizmetlerin tanıtımı için ve güncelleştirmeleri ve özel teklifleri sağlamak için en iyi yollardan biridir. Yeni bir site ilgi odağı konusu konumdaki yapabilen birinin bu mesajı açarken.
Yöntemi No 20
Eğitim dersleri veriyordu: olun veya ziyaretçiler için eğitim kursları veya sınıflar sağlayarak. Hayır, örneğin büyük oturumları, basit şeyleri, olması gerekir: Bu e-posta imzası bağlantısını nasıl çalıştığını, Photoshop O'Keefe yıldız üç boyutlu boya. Bu kısa arka insanlara ders sonra başka zaman, ve ne zaman yeni bir yüksek ziyaretler ekleyin. Bu özellik önceki yöntem ile çok iyi çalışıyor ve haber bültenleri olduğunu. Bu sayfalarda bağlantıları koymak veya yeni ürünler veya reklam Qooukl sunmayı da ihmal etmeyin.

Yöntemi No 21
Ürünlerinde bir yorum yazın: Eğer sitesini ziyaret edin veya servis ve ünlem çalıştığınızda, onu bu ürün yararlanmıştır nasıl bu hizmet ister veya nasıl ifade eden kısa bir cümle yazmak. Site sahibi bu değerlendirme e-posta ve bu görüntülemek açınızı yayınlayabilir. Ama övgü Beware yanlış edilir. Eğer bu şekilde itibar inşa etmek ya da kırılabilir çünkü, sizin için bir kariyer yapmaz. Nedenle içinde her şey yararlıdır. Mal ve hizmet Site sadece Arap-hizmet değerlendirmesi bu bağlantıyı zuboon.com üzerinde müşteri sitedir.
Yöntemi No 22
Forumlarda Katılan: Görüş ve kendi konuları paylaşın. Konuşulan ve bir diyalog meşgul, ama kibarca ve bir işyerinde olduğunu unutmayın. Niyet saygın yaratmak ve onların desteğini bir ağırlığı vardır. Ben tercih edilen yolu, genel olarak forumlarda saygılı doğada bizzat katılmak olduğunu izleyin. Etkileşimin iki veya üç hafta sonra, benim hizmetleri hakkında basit bir beyanı veya bilgi imzalamak için reklam çubuğu (Banner) yapıyor destekçileri Members'm önemli bir üssü kurmuş emin, yazma. Ve ben sahip olduğu fırsatı hakkında konuşmak için çalışıyorum, ama bağlantıyı başkalarına basın özgürlüğü bırakın ve daha fazlasını öğrenin. Sonra bazı üyelerinin özel bilgilerini Araslani olabilir. Ben çoğu zaman yüksek kalitede ziyaretleri Bu yolla satış dönüşür.
Ben bu yöntemi internete gerçek bir bağımlılık haline gelebileceğini hatırlatmak isterim. Her zaman, bu iş hatırlıyorum ve sınırları olmalıdır. Ve bu onu çok eğlenceli ve tam kişisel arzu başka şeyler gölgede olmamalıdır.
Yöntemi No 23
Kendi blog oluşturun: Eğer blogunuza kurduğunuzda, bu bilgi ve hizmetleri ne içerdiğini kontrol, ya da işlerini farklı özel bir konu olarak işaretle, ama bir pazarlama aracı olarak sitenize veya sayfanıza giden bağlantıları hatırlıyorum. Arap dünyasında en popüler bloglar kodları (yazılı) vardır ki [Sayın Ziyaretçi / Üye sizin Ziyaretçi / Üye Sayın yanıt önce linkleri görmek için cevap verebilirsiniz bağlantısını göremiyorum. Ayrıca Blogger Bloglar Qooukl tarafından sağlanan ve ne diğer bu blogdan ayıran kendi çerçevesi oluşturmak için yeteneğidir edilir. Blog mevcut herhangi bir çerçeve kararlıdır, fakat tam kod değiştirmek hürriyeti şeklinde olan edilemez.

Yöntemi No 24
Kırık linkleri silin veya düzeltmek: arama motorları, diğer sayfalara bağlantılı olmayan sayfaları ve bağlantıları sevmiyorum. Örneğin bağlantıları izlemek ve bu motorları sitenize terk düşünün kılan için motor arızası arama sonuçlarında ve bu sürgülü tahmin sitenize bu izni bağlantılar olarak Vergisi.
Yöntem No: 25
Save ses dosyaları Podcast podcast-türetilmiş iPod için adı özellikle gençler arasında ve hizmetler sunmak ve gençlerin gereksinimlerine uygun olanlara maksimum yarar, iPod veya herhangi bir MP3 çalar veya bilgisayar yüksek popülaritesi ile bu yolla yüklenebilir ses dosyalarını yayınlanması avantaj sağlar.
Yöntemi No 26
Sitenin kayıtları ara: kendi sitenizde sahipseniz sizi ziyaret kayıt (İstatistikler Giriş) bakabilirsiniz Anahtar Kelimeler hangi sitenize ziyaretçinin liderleri. Size sitenin bir kamyon şirketi çalışır ve insanların (+ Arap bağlamak) anahtar aramanızı sonra ulaştığını fark olduğunu varsayarsak, size bu sözleri yansıtmak için konu değiştirmek açıktır. Örneğin: (biz var nakliye hizmetlerinin en önemli niteliklerinden birisi, Arap dünyasına kargo teslim edebilme becerisidir) ve (Arap dünyası için kurye hizmetleri, vb büyüyor ..) Ayrıca bu sözler Mfajma veya italik yapabilir veya erişim artırmak için bir başlık Sitenize.
Yöntem No: 27
Diyalog Forumu kurulmuştur: Bu yöntem için pek çok avantaj ve dezavantajları vardır. Oluştur bir tartışma forumu sitenize ziyaretçi bir çok çekebilir, ama bu olan biteni bir diyalog norm şekilde sözlü taciz ve hakaretlere Forum sitesine dönmemelerini çıkmak değil emin olmalısınız süreç hantal kontrolü forum yapacaktır. Sen kimin kalıcı süreci kontrol edecek ve birçok gözlemci bunu gerektirebilir düşünmelisiniz. Forumun amacı da hizmet ya da ürünler hakkında kullanıcılara rehberlik etmek için, bu yüzden size mallar için kamu çekmek veya Nchertk bültenine kayıt olmak için, üzerinden bir yol düşünmek gerekir.
Yöntemi No 28
Bir rapor veya bir e-kitap yaz: senin elinde böyle bir rapor, herhangi bir işletim sistemi üzerinde kolay görüntüleme için PDF formatında raporu kaydetmek için Mac OS X için bir PC veya NeoOffice gibi ücretsiz bir ofis yazılımı openoffice kullanabilirsiniz.

https://farashat99-tal3afar.own0.com

Sitenize ziyaretleri artırmak için 40 yol ......
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» Sitenize ziyaretleri artırmak için 40 yol ......
» Tarayıcının hızını artırmak için Way
» Hızlı internet tarama için Beceriler
» Arkadaşınız sizi sevmiyorum ne için arkadaş kalırsa '
» Bir ücret düşüncesi size teşekkür için beklemeyin