منتديات فراشة تلعفر
منتديات فراشة تلعفر
منتديات فراشة تلعفر
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
منتديات فراشة تلعفر

منتدى عراقي تركماني

الرئيسيةالرئيسية  البوابةالبوابة  أحدث الصورأحدث الصور  التسجيلالتسجيل  دخولدخول  

Tartışma kutsallığı ağlarken ve pişman ve Yüce Tanrı ve günah için tövbe yapmak

كاتب الموضوعرسالة
Natheer almwla
مؤسس الموقع
مؤسس الموقع
Natheer almwla

Tartışma kutsallığı ağlarken ve pişman ve Yüce Tanrı ve günah için tövbe yapmak Empty
مُساهمةموضوع: Tartışma kutsallığı ağlarken ve pişman ve Yüce Tanrı ve günah için tövbe yapmak   Tartışma kutsallığı ağlarken ve pişman ve Yüce Tanrı ve günah için tövbe yapmak Emptyالثلاثاء فبراير 07, 2012 9:41 am

[Tanrı adına Rahimde

Bu konuşmaları bazıları, çok kutsal, ağlayacak .. Değil sevinç ne keder, ne de ateş veya cennet umuduyla korku, ama sevgili Yüce Tanrı utanıyordu ..! : -

Bin sessiz ibadet için Allah ondan râzı

Said

: Ben Allah barış Messenger dedi onun üzerine olsun duydum: "Jibreel Tanrı'nın barış, Allah tarafından bana geldi, dedi ki: Ey Muhammed, Allah'ın Yüce söyledim: Ben Doihen ve Moaqathen üzerine Avahen gelen, ulusun beş namaz dayatılan ve secde var. ben onların cennete girmek olduğu bir dönem vardır, ve bana görüştüğünü ve eğer olacak ve merhamet istiyorum ki, kelime veya bunlara işkence saltanatı, olmak zorunda değildir benzer bir şey düşer. "

İbn Abbas, Allah râzı

Said

"Bana geldi ve en iyi görüntü benim Rabbim, dedi ki: Ey Muhammed, dedim ki: İşte benim Rabbim olan ve bu ileri getir, dedi:? Wim Echtsam Pleroma Lord bilmiyorum 'dedi, o benim omuz arasında elini koydu ve benim göğüsleri arasında kendi yanıt buldum, doğu ve Fas arasında ne olduğunu biliyordu, şunları söyledi: Ey Muhammed, ben Rabbime bu dışarıya çıkarıp almak için dedi, şöyle dedi:? Wim Echtsam Pleroma I derece cinsinden, dedi ve kefareti ve grupları ve Abominations içinde abdest görüşmek ve daha az mesafede namazından sonra dua bekliyor ve onları iyi yaşayan ve iyi öldü tutmak ve onun günahlarını oldu gün annesi onu taşıyordu. "

Anas Allah ondan razı

Said

: Ben onun yörüngesi içinde olan, onun üzerine olsun Peygamber barış (ancak Allah'ın azabı şiddetlidir) söylemek (Ey insanlar, Rabbiniz korku) var, o arkadaşlarına sesini jumpy kaldırdı ve şöyle dedi: "Sizin hangi gün biliyor musun" Bu, Allah'ın Adem'e diyor bir gün: ateşe Fabos misyonları yapın: Her bin 999 yangına ve Cennete bir "Müslümanlara bunu büyütebilir, Peygamber sav şöyle dedi:" mükemmellik ve kimin eli insanların olduğu gibi ruhumun tezahüratları, ödenen onlar bir şey vardı sana ne Khliqtin eğer sadece bir deve veya bir hayvanın kolunda Kalno.h yan tarafına Kalshamp, Ancak, Kthertah asla: Yecüc ve Mecüc, ve kâfirler cinlerden ve insanlardan gelen öldü ".

Yüce Allah, modern türbe diyor

((Izin Deniz Rabbiniz ne gün sadece ve sordu bana böyle hiçbir yenilebilir rızık ve başka Abdul birisi ve Adem'in oğlu yuttu beni Dünya'ya Rab izni söylediği hiçbir yenilebilir rızık ve başka Abdul birisi göklerin Ben Adem'in oğlu için geçerli olduğunu bana Rab izni gibi olduğunu söylüyor böyle olan Adem'in oğlu boğmak için Rab izni söylediği hiçbir yenilebilir rızık Tanrı Khalqtamohm Rahmtamohm onları çağrılırsa Abdul ve diğerleri)) demek

Yüce Allah, modern türbe diyor

((Ben ve beşeriyet NBA cinler büyük Oluştur ve ibadet diğerleri mübarek ve inen köle için, sadaka Swaya teşekkür kötülük onları otomatik olarak Otodd Brahmta çıkarılmadan ve onlardan zengin am ve Itbgdon otomatik itaatsizlik ve onlar Majalsta bunu itaat insanların insanları seviyorum Valivkrny Ijaseny istedim insanların bellek insanlara ne en yoksulu günahların insanları tövbeye otomatik Ben Habibhm ve çöp benim rahmetimden hiçbir Oqnthm, ben var Almaib en saf onların doktor Aptlehm felaketler iyiyimdir bir Astghafrona onları o mesafeden alınan tevbe onlardan geldi onları Ghafrtha ve beni Nadetth göstermek için ise on kat daha fazla ve kötü Ben idealleri var ve deşarj ve Azata ve Jalali ) burada Alec Alec Tanrı Suai Suai gitmek için ona yakın

· Yüce Allah, modern türbe içinde Says

Toprak zemin atfetmekte if (beni ve Rjotine takmayacağnı ne için seni affediyorum dediği Adem (Ey oğul, Ey Adem oğlu, gökyüzüne günahlarınızı vardı ve sonra Astgvrtina sizi bağışladı, Ey Adem oğlu ve sonra Otik Petrabha mağfiret Me için bir şey hiçbir ortağı atfedecek günahları için

((Günah Suçlu köle ve Lord günah Ben Tanrı günah affeder ve günah kulum affedilir edilmiştir alıp götüren bir Rabbi olduğunu, kulum bildiklerini söyledi günah Vagvrh diyor, o zaman tekrar günah günah işlemesi, o herhangi bir Ruba günah, bir günah, bu yüzden beni affet dedi ve Allah günahları bağışlar ve suçunu cezalandıran bir Rabbi olduğunu, kulum bildiklerini söyledi Kölem affeder Daha sonra döndü ve Abdi tekrar günah işlemesi dedi günah günah günah Rabbi Yüce Tanrı) Abdi o günah affeder ve günah Abdi Abdi dilerse affedilir edilmiştir alıp götürür onu böylece Istgverni sürece ve tövbe yapmamızı sağlayan bir Rabbi olduğunu öğrendiğini söyledi)

((Köle Cgilly Vtaazemt günah birinde kızgın ne spontan yan geldi))

(Tanrı Paradise dışarı ona ve Senin şan ve senin zafer, ona, çünkü (Şeytan'ın Tanrı'ya itaatsizlik kesinlikle sürece, vücutlarında hayatlarını olarak, kendisinin Tanrı Yüce ve Azata Jalali söyledi ve sürece Agvrlhm Istghafronni olarak için))

(Eğer Ploter Shawki ve David bu, ey arzu ve aşkımı, nasıl Almudbron Palmqublan yüksek otomatik erimiş hasrete tövbe dönmek için arzumu biliyorsanız (Tanrı), David, David açıkladı)

(() Ben kulu otomatik Fardahma Arp Rab Tanrı onu affet diyor çünkü tam değil burada meleklere der diyor ellerini havaya kaldırıyor kendimi bulmak için allık, ama dindarlık ve mağfiret insanların insanları Kendime köle affeder dair yemin)

Bir kişi göğe elini kaldırdı eğer · Modern göre, bir Assi Rab tamamen peçeli diyor melekler sesli Fkrrha Rabbi tamamen peçeli melekler sesli Fkrrha Rabbi tamamen peçeli melekler sesli Fkrrha Rabbi Thajabun sesli Abdi Abdi Beck almak kulum almak kulum almak demekti ne kadar süre için Cenab-ı Hak diyor diyor diyor diyor Abdi]
https://farashat99-tal3afar.own0.com

Tartışma kutsallığı ağlarken ve pişman ve Yüce Tanrı ve günah için tövbe yapmak
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» Tarayıcının hızını artırmak için Way
» Sitenize ziyaretleri artırmak için 40 yol ......
» Sitenize ziyaretleri artırmak için 40 yol ......
» Hızlı internet tarama için Beceriler
» Arkadaşınız sizi sevmiyorum ne için arkadaş kalırsa '